کار برد های ساعت های هوشمند

ساعت های هوشمند دارای قابلیت های متنوعی هستند که علاوه بر نمایش ساعت وتاریخ می توانیم به دیگرامکانات آنها اشاره کنیم .

1- یافتن گوشی

اگرفراموش کرده اید که گوشی خود را کجا گذاشته اید فقط با فشردن یکی از دکمه های ساعت هوشمند خود آلارم گوشی فعال می شود و شما از آن اگاه می شود ،ولی برای یافتن گوشی خود باید گوشی وساعت به هم دیگر اتصال داشته باشند .

2-آلارم

برخی از مدلهای ساعت های هوشمند مانند اپل واچ به صورت مستقل وبدون اتصال به گوشی قابلیت ست کردن آلارم و اعلان آن به صورت ویبره و اسپیکر های داخل ساعت را دارند ولی برخی دارای اسپیکره نمی باشند و از طریق وبیره اطلاع رسانی می کند .

3- نشان دادن زمان در شهر های مختلف

ساعت های هوشمند زمان و محلی شهر های پر کابرد ، برای استفاده کنندگان از آنها را نیز نشان می دهند . به دلیل اینکه از به طور خودکار با اتصال به گوشی موبایل هماهنگ می شود همیشه خیالتان از جهت دقت زمان آسوده است .در زمان سغر اگر Location Service روشن باشد و ساعت هوشمنشمار به صورت خودکار برای تنظیم زمان تنظیم شده باشد،به راحتی ساعت هوشمند به صورت خودکار زمان محلی جایی که در آن هستید را نشانمی دهد.

4- قابلیت تندرستی

ازآن جایی که دستبند های سلامتی طرفداران زیادی دارند ، تولید کنند گان ساعت های هوشمند نیز تصمیم گرفته اند که چنین امکانی را ر ساعت های هوشمند خود قرار دهند ، برخی از ساعت های هوشمند بسته به نوع گوشی شما می توانند فعالیت های مربوط به سلامتی و تندرستی شما را رصد کنند . البته این گوشی ها باید حداقل از گام شما بهره ببرد تا بتواند قدم های شما ررا اعلام کند .

ساعت هوشمند چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.